Nowy rok szkolny

DZIŚ ROZPOCZYNA SIĘ NOWY ROK SZKOLNY😊😊😊

SZANOWNI NAUCZYCIELE!

Na Wasze ręce składamy życzenia sukcesów w pracy edukacyjnej i wychowawczej.  
Z pewnością towarzyszą Wam wielkie oczekiwania i nadzieje. Niech będą inspiracją do podejmowania  wyzwań, które  ten  rok  z  pewnością  przyniesie.
Cierpliwości
i wytrwałości w pokonywaniu pojawiających się trudności. Satysfakcji z uczestniczenia
w rozwoju talentów Waszych podopiecznych. Udanego realizowania planów i zadowolenia z wykonywanej pracy zawodowej. Nieustannej fascynacji i radości z obcowania z uczniami oraz
 budowania  wzajemnych  relacji  opartych  na  dialogu  i  zrozumieniu.

DRODZY UCZNIOWIE – DUZI I MALI!

Życzymy Wam, aby nauka w nowym roku szkolnym była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijanie własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze  oraz  wspaniałymi  i  trwałymi  przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły lub przedszkola. Życzymy by radość, entuzjazm i gotowość poznawania świata towarzyszyły Wam podczas  całej  Waszej  drogi  edukacyjnej, na  którą  dzisiaj  wkraczacie.

 SZANOWNI RODZICE!

 Niech nowy rok szkolny będzie owocny w powody do satysfakcji z osiągnięć Waszych dzieci. Życzymy radosnego towarzyszenia Waszym pociechom w ich rozwoju. Wielu okazji do dumy z ich osiągnięć  i  sukcesów edukacyjnych, z odkrywania świata, z zawieranych przyjaźni. Wspierajcie swoje dzieci w pokonywaniu trudności. Zarażajcie je entuzjazmem do odkrywania swoich  pasji  i  zainteresowań.

Życzymy  Wam  cierpliwości  i  konsekwencji  w  wychowaniu.

 ZACZNIJMY TEN NOWY ROK ŚPIEWAJĄCO!

 https://youtu.be/ex2b095B5eg